Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Сходинки до вершини. Урок-гра з математики у підготовчому класі для дітей із затриманням психічного розвитку

Л. О. Удодік, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Великополовецька школа-інтернат, Сквирський р-н, Київська обл.

Курс математики початкової школи є складовою курсу математики спеціальної загальноосвітньої школи інтенсивної педагогічної корекції. Навчання математики в початковій школі спрямовано на досягнення такої мети:

-формування усвідомлення учнями математичних знань як важливої невід’ємної складової загальної культури людини, необхідної умови її повноцінного життя в сучасному суспільстві на основі ознайомлення школярів з ідеями і методами математики як універсальної мови та техніки, ефективного засобу моделювання і дослідження процесів та явищ навколишньої дійсності;

-інтелектуальний розвиток учнів, розвиток їх логічного мислення, пам’яті, уваги, інтуїції, умінь аналізувати, класифікувати, узагальнювати, робити умовиводи за аналогією;

-опанування учнями системи математичних знань і вмінь, що є основою для реалізації зазначеної мети, та необхідних у повсякденному житті й достатніх для опанування інших шкільних предметів та продовження навчання.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів