Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

«Агрохім-експрес». 7–11 класи (На основі міжпредметної та діяльнісної інтеграції)

Г. Бузовська, учитель хімії та біології вищої категорії, учитель-методист

Варварівської середньої загальноосвітньої школи; Г. М. Крупська, учитель хімії та біології вищої категорії, старший учитель Вербуватівського НВК, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл.

Добрий день, шановні невтомні працівники редакції науково-методичного журналу«Хімія. Позакласна робота»!

Протягом тривалого часу роботи в школі я напрацювала чимало розробок уроків і позакласних заходів з біології та хімії. Щиро вдячна всім працівникам ВГ «Основа», кому доводилося працювати з моїми матеріалами для того, щоб у 2014–2015 роках вони потрапили на сторінки завжди довгоочікуваних науково-методичних фахових журналів.

Якщо на початковому етапі роботи над обраним мною проектом його проблеми щиро

захоплювали й моїх колег по методичному об’єднанню й вони виявляли особливе бажання співпрацювати, я, звичайно, приймала це з радістю. Особливо приємно було спілкуватися (у чомусь, можливо, й не погоджуватися) з моєю колишньою ученицею, а нині — вчителем Вербуватівського НВК Крупською Галиною Миколаївною. Нас завжди турбували питання створення ситуацій взаємовідносин зі школярами, які відбувалися б за умови постійної взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу. Оскільки сама організація інтерактивного навчання передбачає моделювання різноманітних життєвих ситуацій, спільнерозв’язування проблем, то саме це і є основою наших об’єднаних проектів. Один із них — розробку позакласного заходу з хімії «Агрохім-експрес» — пропонуємо до вашої уваги для науково-методичного журналу «Хімія. Позакласна робота». З нетерпінням чекатимемо наступних номерів журналу, можливо, і ці краплинки досвіду будуть на їхніх сторінках.

Дякую за увагу.

З повагою до вас, Наталія Глібівна Бузовська


Dounload PDF

Відгуки читачів