Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Творчість Миколи Лисенка як відображення життя народу (модельний урок у 8-му класі)

О. Є. Ритаровська, учитель-методист музичного мистецтва; З. Б. Лимаренко, учитель музичного мистецтва; Ж. В. Колтун, учитель музичного мистецтва, СЗШ № 92; О. М. Гурин, методист Навчально-методичного центру освіти; Р. Е. Пасічник, науковий співробітник Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької, м. Львів.

Мета:

-навчальна: поглибити й узагальнити знання учнів про творчість М. Лисенка на прикладі романсів на вірші Т. Шевченка з «Музики до Кобзаря»; розкрити перед учнями характерні особливості та епохальне значення творчості М. Лисенка як відображення життя народу; закріпити визначення понять «романс», «молитва»;

-розвивальна: розвивати творчу уяву учнів, образно-асоціативне мислення, здатність до сприймання та інтерпретації вокальних творів; удосконалювати вокально-хорові вміння та навички;

-виховна: прищеплювати інтерес до української класичної музики, зокрема до творчості М. Лисенка; виховувати естетичний смак.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів