Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Ігровий словничок для учнів 1–2-х класів

Л. В. Войтенко, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Головинська гімназія, Черняхівський р-н, Житомирська обл.

Основною метою ігрового словника є забезпечення засвоєння орфограм, що передбачені новою програмою для учнів початкових класів, розвиток орфографічної пильності. Ігровий словничок може бути використаний для самостійної роботи, роботи в парах, орфографічних хвилинок під час самопідготовки. Незамінним помічником стане словничок для учнів, яким бракує словникового запасу, навичок орфографії. Словник може бути використаний учителем, батьками під час індивідуальної роботи з дітьми, які мають прогалини в знаннях з вивченої теми чи за попередні класи. Навчати орфографічній пильності слід послідовно і систематично. Доки учні не засвоять повністю правопис вивчених орфограм, не слід поспішати вивчати нові орфограми. Якщо орфограми засвоюються погано, необхідно збільшити кількість тренувань.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів