Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Краса в довкіллі: подорож до Осені. Екологічне свято

Н. М. Сахновська, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, ЗОШ І–ІІІ ст. № 3, м. Сніжне, Донецька обл.

Мета: закріпити і доповнити знання учнів про осінь, осінні зміни в природі, про народні прикмети, прислів’я, приказки про осінь; учити спостерігати за змінами в природі; формувати різнобічні уявлення про навколишній світ; розвивати мислення, почуття прекрасного, естетичний смак; виховувати любов до рідної природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища.

Обладнання: загадки, прислів’я, приказки, народні прикмети про осінь; картки із завданнями Осені (кросворд, гра «Роз’єднай слова»); осіннє листя з різних дерев (береза, дуб, горобина, калина, верба, каштан, тополя, акація); овочі та фрукти (картопля, цибуля, морква, капуста, огірок, гарбуз, баклажан, яблуко, груша, виноград, слива); назви зупинок; пластилін; малюнки з квітами; засушене осіннє листя; назва свята «Краса в довкіллі: подорож до Осені».

Місце проведення свята: святково прибраний клас (дитячі малюнки про осінь, гірлянди з осіннього листя, плакати з назвою свята, з народними прикметами); шкільне подвір’я (в різних куточках шкільного подвір’я розташовані «зупинки» з яскравими назвами на плакатах; на кожній «зупинці» — вожаті — діти старших класів, вони дають завдання дітям, проводять ігри).


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів