Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Завітала осінь до нас в Україну. Родинне свято

Л. Є. Прокоф’єва, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, Старокостянтинівська гімназія, Хмельницька обл.

Мета: поглибити знання учнів про ознаки осені; викликати естетичні переживання, захоплення красою природи; розвивати пізнавальний інтерес учнів до історії свого народу, його традицій; сприяти розвитку мовлення учнів, збагаченню їх словникового запасу; розвивати патріотичність і емоційно-художні почуття, дитячу творчість, артистичні здібності учнів; учити бути оригінальними, добрими, безпосередніми, працелюбними; виховувати любов до природи, до рідного краю, любов до української пісні та слова.

Обладнання: святковий коровай; вишитий рушник; маски до казки «Колобок»; шапочки-маски з написами («Вересень», «Жовтень», «Листопад», «Урожай»); маски овочів; кошики з дарунками для учнів класу.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів