Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Виховання національної та громадянської самосвідомості особистості через формування правового світогляду дошкільників

Н. І. Носик, вихователь-методист, спеціаліст вищої категорії; О. С. Кондратюк, вихователь, спеціаліст вищої категорії; Ю. В. Бондаренко, вихователь, спеціаліст вищої категорії; О. М. Архіпова, вихователь, спеціаліст І категорії, С. М. Мокрій, вихователь-методист; Л. І. Назаренко, вихователь-методист, спеціаліст вищої категорії; І. В. Бровко, музичний керівник, ДНЗ № 2, м. Зміїв, Харківська обл.

Одним із пріоритетних напрямів освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту», є виховання в дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля. Конституція України, Закон України «Про охорону дитинства», Концепція громадянського виховання особистості, Конвенція прав дитини, визначають практичне забезпечення системи громадянського виховання, реалізацію його мети, зокрема: формування в дітей комплексу громадянських якостей, розуміння ними належності до рідної землі, народу, своєї Батьківщини, толерантного ставлення до інших культур і традицій, загальнолюдських цінностей.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів