Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Остап Вишня «Моя автобіографія». 11 клас

Н. М. Цьомкало, старший викладач української мови та літератури, Бердянський центр професійно-технічної освіти, Запорізька обл.

Мета:

- навчальна:

   - ознайомити учнів із життям і творчою спадщиною письменника-гумориста, тематикою його творів, гумористичною розповіддю «Моя автобіографія»;

   - поглибити знання з теорії літератури;

- розвивальна: розвивати творчі, акторські здібності; усне та писемне мовлення, логічне мислення;

- виховна: виховувати любов до творчої спадщини Остапа Вишні, прагнення поглибити знання шляхом самостійного читання творів та літератури про творчість письменника та його життя.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Форма проведення: усний журнал.

Обладнання: застелений скатертиною стіл. На столі — чорнильниця, ручка, білі аркуші паперу. Трохи далі — гілочки сосни, кетяги калини. Над столом — портрет Остапа Вишні, обрамлений вишитим рушником. Ліворуч і праворуч столу виставка творів письменника, випущених у різні роки та ілюстрації до творів українського гумориста, таблиця «Тематика творів О. Вишні», мультимедійний додаток «Життя і творчість Остапа Вишні», аудіозапис уривка автобіографічного твору «Моя автобіографія». Над портретом і стендами слова Олеся Гончара: «Остап Вишня, хто він для нас? Країна веселої мудрості. Слава України, її невмируща краса».


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів