Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Система методичної роботи з класними керівниками у школі

Г. О. Василенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Сватківської ЗОШ I–III ступенів Гадяцької райради, Полтавська обл.

Процес становлення незалежної демократичної України з її прагненням стати повноправним членом європейської спільноти передбачає всебічне утвердження в суспільному й індивідуальному бутті цивілізованого життя на загальнолюдських цінностях, духовних, моральних і культурних засадах життя українського народу. «Тому мета сучасного освітнього процесу, — зазначено в Основних орієнтирах виховання учнів 1–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 31.10.2011 р. № 1243, — полягає не лише у формуванні необхідних компетенцій, наданні ґрунтовних знань із різних предметів, але й у формуванні громадянина, патріота, інтелектуально розвиненої, духовно та морально зрілої особистості, готової протистояти асоціальним впливам, долати особисті проблемами, творити себе й оточуючий світ». Такі орієнтири розраховано на весь період виховної діяльності з учнями із урахуванням їхніх вікових, індивідуальних і психолого-педагогічних особливостей, що передбачають формування цінностей і ставлень особистості до себе і людей, суспільства і держави, природи та здоров’я, праці та мистецтва.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів