Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Навчання на уроках економіки? Легке, цікаве, успішне !(Практичні поради з розвитку мотивації навчальної діяльності старшокласників)

О. С. Сухова,

Донецька обл.

Сучасні економічні, політичні й соціальні перетворення у суспільстві висувають нові вимоги до учнівської молоді, а саме: швидко адаптуватися в самостійному житті, гармонійно співіснувати із суспільством, інтегрувати отримані знання у практичній діяльності, реалізувати свої здібності, самостійно обирати свій шлях у житті, цілеспрямовано використовувати свій потенціал як для самореалізації, так і в інтересах суспільства, держави. Визначальною загальносвітовою тенденцією є процес розбудови інформаційного суспільства, у якому основним капіталом і головним ресурсом економіки стає компетентна конкурентоспроможна особистість.

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

 • Тетяна Кіяшко

  08 жовтня 2012

  На жаль, посилання на цей файл у мене не відкривається, хоча передплату оформила як слід. Що тепер робити?

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  Вам оформлено передплату на електронну версію журналу.
  Для того щоб користуватися, відкритим вам архівом статей, введіть в меню «Вхід і доступ» електронну адресу з якої ви зареєстровані на сайті та пароль який знаєте лише ви. (Скористайтеся інструкцією http://osnova.com.ua/help/1/)Після того як з’явиться надпис «Доброго дня, ваше ім’я та по-батькові» відкрийте журнал та на номер який вам потрібен або натисніть на сторінку «Електронний доступ» з вашої «Робочої кімнати».
  Для доступу до інших періодів та журналів надішліть, будь ласка, копії передплатних квитанцій або оформіть електронну передплату http://osnova.com.ua/help/12/.
  Дякуємо що залишаєтеся з нами!