Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

П’ятий рік — разом!

Юлія Бардакова, головний редактор

Відгомоніли найулюбленіші зимові свята — Миколая, Новий рік, Різдво… Згасли ялинкові гірлянди, не чути щедрівок, дитяча радість від подарунків Діда Мороза вже не така яскрава, а нове плаття висить у шухляді в очікуванні наступних свят…


П’ятий рік — разом!

Юлія Бардакова, головний редактор

Відгомоніли найулюбленіші зимові свята — Миколая, Новий рік, Різдво… Згасли ялинкові гірлянди, не чути щедрівок, дитяча радість від подарунків Діда Мороза вже не така яскрава, а нове плаття висить у шухляді в очікуванні наступних свят…

Так, настав Новий рік, і нам чомусь навіть звичайними робочими днями не сумно, хоча й закінчилися свята. Адже попереду — Масляна із духмяними млинцями, Стрітення з веснянками-закличками, незабаром— тюльпанове і мімозне 8 Березня, а потім — і Великдень із писанками та крашанками.

Ви, мабуть, здивовані, чому це у січні йдеться про весну? А тому, що людині притаманно жити майбутнім, а не минулим, щось планувати, розмірковуючи, чи здійсняться її бажання, чи принесуть її зусилля позитивні результати, чи не марно вона витрачатиме свій час на будь-який проект… Це і є життя. Саме життя, а не існування. Бо людині конче необхідно знати, заради чого вона живе…

Майже п’ять років тому, коли ми започатковували науково-методичний журнал «Початкове навчання та виховання», саме такі міркування нас не залишали: чи варто це робити, чи потрібний він фахівцям, коли ринок пропонує декілька подібних проектів? Чим наше видання повинно відрізнятися від інших? Відповіді на ці запитання народжувалися у довгих дискусіях щодо концепції, креативних посиденьках, маркетингових дослідженнях…

Ми ризикнули — і на початку вересня 2003 року вийшов у світ наш перший «пілотний» номер! А потім напередодні Нового року із нетерпінням чекали новин щодо кількості наших передплатників… На щастя, ми знайшли багато однодумців, і почали працювати разом.

Як приємно відчувати, що твій труд потрібен людям, що ти кожного дня робиш щось корисне, що твоя праця — це своєрідна інвестиція у майбутнє, тим більш, що ми з вами працюємо з дітьми і заради дітей.

Щиро дякуємо всім, хто бере участь у цьому захоплюючому процесі,— нашим шановним авторам, працівникам технічної групи і насамперед вам, дорогі читачі-передплатники (до речі, за п’ять років армія наших шанувальників збільшилася у чотири рази!). Адже без вас, без вашої підтримки, без вашої високої оцінки нашої роботи, без ваших оригінальних розробок та листів із добрими побажаннями все, що ми робимо, не мало б сенсу.

Отже, у Новий, ювілейний для нас, 2008 рік ми з вами, шановні читачі, йдемо разом — упевнено, сміливо, із чарівною посмішкою на обличчі і любов’ю в серці — любов’ю до справи, якій присвятили життя.

Залишайтеся з нами, святкуйте з нами,— і ми подаруємо вам багато методичних знахідок, розкажемо про досвід ваших колег зі всієї України, надамо можливість розкрити секрети вашої майстерності на сторінках нашого видання. Наснаги вам, успіхів, здоров’я у Новому році!

 

Відгуки читачів