Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

До весняного лісу за скарбами. Інтегроване заняття з елементами моделювання

Г. М. Гетіна, Херсонська обл.

Мета:

-продовжувати навчати дітей інсценувати казки, давати повні відповіді на поставлені запитання; автоматизувати звуки [ш], [с] у словах; узгоджувати іменники з числівниками;

-повторювати узагальнювальні поняття («транспорт», «дикі тварини»), розвивати діалогічне, зв’язне мовлення, увагу, мислення, фонематичні процеси, орієнтування у просторі, відповідність мовлення до рухів, відчуття ритму; сприяти відтворенню образів у свідомості дітей як перцептивній складовій мовленнєвої діяльності; розвивати увагу, зосередженість; забезпечити малюкам психологічне розвантаження; поліпшити емоційний стан; стимулювати до діяльності; виховувати дружний дитячий колектив; прищеплювати любов до казок.

Матеріал: костюми героїв, скриня, макети дерев і пеньків, килимок, ялинки, шишки, дитячі ігри, обруч зі стрічками хмар із краплями, жучки сонечка, атрибути до гри «Квітуча весна», карта, різнобарвна вода, дидактичні ігри.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів