Актуальні діалоги - Як утримати дитячу увагу? Труднощі та помилки в сімейному вихованні: причини й наслідки. Тренінгове заняття з дітьми з родин вимушених переселенців

Зауважимо одразу, поки увага дитини ще працює не повністю, тому що нервова система перебуває в процесі дозрівання. «Тривалий час не може всидіти на місці», «слухає, але не запам’ятовує», «може позайматися, але не більше десяти-п’ятнадцяти хвилин» — такі слова доводиться чути зазвичай від учителів і батьків. Насправді, чим молодша дитина, тим меншим є обсяг її уваги, тим меншою є здатність концентруватися та утримувати увагу.

Для втримання уваги дитині потрібні додаткові стимули, тому що вольові процеси так само ще перебувають у процесі становлення.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 9791
 
Догори