Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Найрозумніший хімік. Інтелектуальна гра

 

А. П. Овчарук, викладач хімії вищої категорії, викладач-методист

Тульчинського ветеринарно-медичного технікуму, м. Тульчин, Вінницька обл.

Методична розробка ґрунтовно висвітлює підготовку та проведення інтелектуальної гри «Найрозумніший хімік». Вона пояснює проведення кожного туру гри, подає тестові завдання і запитання до всіх етапів гри з правильними відповідями. Матеріали методрозробки можуть бути використані викладачами хімії для проведення позааудиторних навчально-виховних заходів, на заняттях гуртка.

Для підвищення інтересу до вивчення хімії та покращення знань студентів ми використовуємо різноманітні позааудиторні заходи. Одним із них є конкурс-гра «Найрозумніший хімік». До участі в конкурсі залучаємо 12 кращих знавців хімії. Звичайно, ними є відмінники й ті студенти, які хочуть мати високі оцінки з цієї дисципліни. Для покращення підготовки до конкурсу заздалегідь вивішуємо плакати з питаннями, які будемо використовувати у другому турі гри, список літератури, в якій можна знайти відповіді на запитання конкурсу. Як і в телевізійній версії гри, ми проводимо три раунди.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів