Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Хімія рятує життя

 

Ю. Б. Халавка, к.х.н., асистент кафедри неорганічної хімії твердого тіла та нанодисперсних систем Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, викладач відділення хімії та біології «Буковинської Малої академії наук учнівської молоді»;

Г. М. Окрепка, к.х.н., науковий співробітник Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова НАН України; вчитель хімії Чернівецької ЗОШ № 38

Сьогодні дуже багато говорять про антитерористичну операцію на сході України. Вже навіть діти відрізняють бронежилети 3 і 5-х класів, знають ціну приладу нічного бачення 3-го покоління, що таке коліматорний приціл і яка прицільна дальність стрільби ракетного комплексу «БУК».

Усі захоплюються геройством медиків, військових та волонтерів, проте не всі знають, що дуже часто новітні технології, які давно доступні провідним арміям світу і лише зараз упроваджуються в нас, є результатом досліджень учених-хіміків. Наведемо лише декілька прикладів.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів