Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

КНИЖКОВИЙ ДОДАТОК - Здоров’я дітей — багатство нації

Х. : Вид. група«Основа», 2015. — 126, [2] c. — (Б-ка журн. «Початковенавчання та виховання»; Вип. 1 (133)).

 

Навчально-методичний посібник містить чотири розділи, теми яких створюють передумови для усвідомленого сприймання і засвоєння учнями молодших класів знань, умінь та навичок щодо здорового способу життя. Змістове наповнення кожного з них допоможе вчителеві організувати навчально-виховний процес, сформувати в учнів позитивне ставлення до правильного режиму дня, повноцінного харчування, фізичного загартування; ознайомити батьків з основними питаннями щодо здоров’я дітей тощо. У посібнику вміщено розробки уроків, виховних годин, практичних
занять та дидактичні матеріали здоров’язбережувального спрямування. Для вчителів початкових класів.

Використання  цих літературних творів іншими особами можливе лише з дозволу ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА». Передавати пароль доступу до таких файлів або розміщувати їх у мережі Інтернет заборонено. Невиконання цієї умови є порушенням авторського права ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА». Осіб, винних у порушенні авторського права, може бути притягнено до адміністративної чи кримінальної відповідальності.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів