Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

КНИЖКОВИЙ ДОДАТОК - Інтерактивні уроки біології людини. 9 клас

Х.: Вид. група «Основа», 2015. — 128 с.: іл., табл. — (Б-ка журн. «Біологія »; Вип. 1 (145)).

Автор: Шуліка К. С., учитель географії та біології I категорії Назарівського НВК, Кіровоградський р-н, Кіровоградська обл.
Посібник призначений для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить розробки інтерактивних уроків курсу біології для 9 класу за новою програмою й допоможе вчителю зробити викладання біології більш змістовним і цікавим. Наведені в посібнику дидактичні матеріали полегшать засвоєння знань учнями та сприяти муть розвитку в них логічного мислення.
 
 
Використання  цих літературних творів іншими особами можливе лише з дозволу ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА». Передавати пароль доступу до таких файлів або розміщувати їх у мережі Інтернет заборонено. Невиконання цієї умови є порушенням авторського права ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА». Осіб, винних у порушенні авторського права, може бути притягнено до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів