Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Наші рятувальники. Урок з курсу «Основи здоров’я» у 1-му класі

Н. В. Іщенко, учитель початкових класів, спеціаліст І категорії, Лозуватська ЗОШ І–ІІІ ст., Шполянський р-н, Черкаська обл.

Мета: формувати ключові компетентності: уміння вчитися — організовувати своє робоче місце, доводити свою роботу до кінця; загальнокультурну — дотримувати норм мовленнєвої культури, зв’язно висловлюватися в контексті змісту; соціальну — продуктивно співпрацювати з різними партнерами в групі, проявляти ініціативу, підтримувати та управляти власними взаєминами з іншими; громадянську — знати свої права й обов’язки, бережливо ставитися до людей, самого себе; здоров’язбережувальну — мати уявлення і поняття про безпечну поведінку, усвідомлювати здоров’я як вищу життєву цінність; інформаційну — уміти переробляти інформацію, виділяти головне; предметні компетентності: ознайомити учнів з небезпечними ситуаціями, що можуть виникнути в квартирі; дати поняття про те, що повинна знати кожна людина, потрапляючи в екстремальну ситуацію; виховувати увагу, обережність і сміливість.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів