Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Український рушник. Бінарний урок з читання та трудового навчання у 4-му класі

В. В. Савенко, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, загальноосвітня спеціальна школа-інтернат для розумово відсталих дітей, м. Коростишів, Житомирська обл.

Мета: продовжити ознайомлення учнів з українськими народними традиціями; розширити, збагачувати знання про традицію застосування рушника; сприяти глибокому осмисленню значення рушника в житті рідного народу; викликати душевну потребу берегти його як сімейний скарб, бажання вишити свій рушник; на основі різних видів читання сприяти виробленню навичок свідомого, правильного, виразного читання; викликати інтерес до мистецтва вишивання; спонукати вишивати рушник, відтворювати на ньому регіональну символіку, візерунки, кольори, читати символи на рушниках; сприяти розвитку відчуття кольорової гармонії, зорово-рухової координації; виховувати глибоке почуття пошани до батьків, пошани до людей праці, гордості за батьків, родичів, близьких, а також бажання зберігати родинні традиції, не забувати своєї національної культури.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів