Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Зима-чарівниця. Інтегрований проект у 1-му класі

І. Ю. Крутій, учитель початкових класів, спеціаліст І категорії, Понінківський НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 — гімназія», Полонський р-н, Хмельницька обл.

Мета: систематизувати уявлення дітей про зиму, про зміни в природі, що відбуваються взимку (положення сонця, стан ґрунту, води, тварини, рослини); узагальнити уявлення про те, як зимують тварини (де живуть, чим живляться взимку); учити розпізнавати птахів за зовнішнім виглядом (за описом), називати зимуючих та перелітних птахів; учити самостійно опрацьовувати матеріал з обраної теми: добирати вірші, загадки, казки, інсценівки; створювати творчі художні роботи (малюнки, поробки, аплікації) на основі здобутих знань; знайти цікавий довідковий матеріал про зиму; розвивати в учнів уміння спостерігати за змінами в природі, змальовувати красу навколишнього світу; ознайомити учнів зі зразками дитячої прози, народного мистецтва та фольклору про зиму; розвивати спостережливість, творчу уяву, фантазію; виховувати любов і дбайливе ставлення до природи рідного краю.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів