Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

ВИКОРИСТАННЯ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ AKTIB НА УРОКАХ ЕКОНОМІКИ

А. П. Рябуха,

Сумська обл.

Курс «Основи економіки» для учнів 8–9 класів за редакцією Л. Крупської покликаний дати дітям необхідні знання і навички для аналізу економічних подій у суспільстві, для розуміння реалій навколишнього світу, для усвідомлення меж можливого в економічній політиці. Використовуючи під час уроків матеріал підручника (Моя економіка: Підручник для уч. 8–9 кл. загальноосвіт. навч. заклад. з поглибл. вивч. економіки та для уч. 10-х кл. загально освіт. і гуманіст. профілів / Л. М. Кириленко, Л. П. Крупська, І. М. Пархоменко, І. Є. Тимченко.— К.: А. П. Н., 2001.— 320 с.) необхідно навчити учнів використовувати нормативно-правові акти та інші інформаційні документи. Використання інтерактивних технологій дозволяє вчителю підготувати учнів до адекватного сприйняття суспільства, виробництва, допомогти адаптуватися до життя в умовах ринкової економіки.

Автор пропонує два уроки для 8 класу з розділу «Вступ до економіки» і урок для 9 класу (розділ «Чи потрібна держава для розвитку ринку»).


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів