Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Дитина з особливими потребами. Інклюзивна освіта. Дефектологія. Корекційна робота

 

Презентуємо вам міні-випуск нового журналу ВГ «Основа», що виходитиме з 2015 року. «Дитина з особливими потребами. Інклюзивна освіта. Дефектологія. Корекційна робота» — це видання, ідею створення якого нам підказали і саме життя, і запити наших читачів.
Звичайно, кожен з педагогів розуміє, що кожна дитина, яку ми навчаємо й виховуємо, є по-своєму особливою, незвичайною. Але усі ми дедалі частіше стикаємося з проблемами (і професійними, й особистими), коли потрібно знайти нові підходи, нові форми роботи з дітьми, що за різних причин потребують посиленої уваги дорослих, дітьми з особливими потребами — зі зниженим зором або слухом, емоційними розладами, порушеннями опорно-рухового апарату та ін. Нам хочеться, щоб кожна дитина мала можливість навчатися й спілкуватися, жити повноцінним життям й бути щасливою.
Новий журнал створено для психологів, дефектологів, логопедів, соціальних педагогів, вчителів та вихователів, батьків, що мають дітей з особливим потребами. Ми прагнемо, щоб наші читачі змогли на сторінках видання знайти відповіді на актуальні питання, а також поділитися власними знахідками, досвідом, роздумами. Тож сподіваємося на плідну співпрацю!
Журнал виходитиме раз на місяць (32 стор).
Передплатити можна у відділеннях Укрпошти, за телефоном редакції (057) 731-96-35, на сайті http://journal.osnova.com.ua.
Передплатний індекс 86 364. Ціна передплати на 3 місяці — 37 грн 50 коп

Dounload PDF

Відгуки читачів

 • Ірина Чорна

  10 січня 2017

  Ціавий журнал. Схожий на газету "Дефектолог" від Шкільний світ. Потрібний, бо пропагує необхідну інформацію для педагогів.

 • Наталія

  21 вересня 2016

  Це знахідка для дефектолога!!! Дякую!!

 • Софія Прокопчук

  15 грудня 2014

  Такий журнал -це велика допомога тим педагогам, які працюють з дітками з особливими потребами. Пригадую,як 14 років тому прийшла працювати у навчально-реабілітаційний центр і як хотілося десь щось прочитати,дізнатися більше про специфіку роботи у такому закладі. Особистоя давно чекаю такий журнал. Чим зможу - поділюся з іншими. З радістю передплачу. Чи можна це зробити наперед? Як саме?З повагою і щонайкращими побажаннями - Софія Прокопчук, м.Рівне.

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  Можна. Зараз ви можете оформити редакційну передплату з лютого (інструкція на http://osnova.com.ua/help/8/) або оформити електронну передплату(подробиці на http://osnova.com.ua/help/12/)
  Якщо виникнуть проблеми або запитання - пишіть на site@osnova.com.ua.
  Дякуємо за увагу до наших видань!