Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Шановні колеги!

 

Презентуємо вам міні-випуск нового практичного журналу ВГ «Основа», що виходитиме з 2015 року. «Початкове навчання та виховання. Дидактичні та наочні матеріали» — це видання, ідею створення якого нам підказало й саме життя, і запити наших читачів.
Новий журнал містить повнокольоровий матеріал (пам’ятки, алгоритми, картки, кросворди, ребуси тощо) з основних навчальних предметів у початковій школі. Він стане ефективним засобом для навчання та закріплення вивченого матеріалу. Усі наочні та дидактичні матеріали спрямовані на практичні й творчі завдання, що допоможуть школярам швидше та краще запам’ятовувати необхідну інформацію, сприятимуть розвитку зорової пам’яті, уяви молодших школярів.
Наочний матеріал, використовуваний на уроці дає вчителеві можливість підвищити рівень візуалізації навчального матеріалу, активізувати мисленнєву діяльність учнів на уроках, урізноманітити процес навчання, посилити позитивну мотивацію та покращити якість навчання. Він допомагає проводити уроки на високому інформаційному та емоційно-естетичному рівні.
Матеріали журналу можна використовувати під час колективної, групової та індивідуальної роботи з дітьми, а також для оформлення тематичних куточків у класі.
Ми прагнемо, щоб наші читачі змогли знайти корисний матеріал, який полегшить їхню нелегку працю, а також поділитися власними знахідками, досвідом.
Тож сподіваємось на плідну співпрацю!

Dounload PDF

Відгуки читачів

  • Вікторія Стрільчук

    31 січня 2015

    отримала 1 випуск , задоволена!!!

  • Александр Густой

    21 січня 2015

    404 Not Found nginx/0.8.53