Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Мандрівка в казку.Комбіноване заняття з використанням біоенергопластики

 

О. О. Білокобилка*, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.

Програмовий зміст

Розвивати зв’язне мовлення дітей у системі використання нетрадиційних педагогічних прийомів, активізувати тематичний словник (пред­метний та дієслівний), розширити мовлення дітей ускладненими граматичними конструкціями; використовувати паралельно новітні методи з біоенергопластики, тісно пов’язуючи їх із розвитком артикуляційної моторики; використовувати особистісно орієнтований підхід до кожної дитини, індивідуально, враховуючи її діагноз; актуалізувати знання та мовлення дітей за допомогою схематичного позначення дій; розвивати слухову та зорову пам’ять, увагу, уяву, мислення; сприяти отриманню дітьми глибоких вражень через емоції та чуття.

Матеріали та обладнання: магнітофон, рукавички, маски звірів, іграшки (гелікоптер, пташка, зайчик, вовк, лисичка, ведмідь, грибочки, штучні дерева, дошка, настільна лампа, ріпка, машинка на радіокеруванні).


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів