Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

БОНУСНИЙ НОМЕР - Презентації – сучасні наочні методи в роботі логопеда. ПРИКЛАД - ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Розширення смислової компетентності старших дошкільників із ФФНМ засобом використання поезії Т. Г. Шевченка.

Рібцун Ю. В., м. Київ
Комп’ютерні технології у вигляді мультимедійних презентацій являють собою сучасні наочні методи, що значно активізують роботу педагогів як загальної, так і спеціальної освітньої галузі. Позитивним є те, що вчитель-логопед, вихователь чи практичний психолог можуть використовувати презентації як під час індивідуальних та підгрупових ігор-занять, так і під час батьківських зборів для цікавого, стислого й одночасно інформативно насиченого повідомлення з тієї чи іншої теми, методист – для проведення педагогічних нарад, методичних об’єднань, семінарів і «круглих столів» різного рівня. 
Створення мультимедійної презентації потребує досить значної кількості часу, проте може використовуватися багаторазово, при потребі варіюватися змістовим наповненням та змінюватися в кольоровій гамі на відміну від друкованих джерел. Індивідуальна робота педагога з дитиною з використанням презентації може тривати упродовж цілого тижня, коли на одній грі-занятті пропонується лише кілька слайдів, логічно побудованих і розроблених за ступенем ускладнення.
Таким чином, створення і використання в роботі тематичних мультимедійних презентацій є інформаційно-освітньою потребою кожного сучасного педагога. 

Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів