Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

БОНУСНИЙ НОМЕР - Плануємо та контролюємо Перевірка теоретичних знань учнів

Г. М. Ізотова, ЗОШ № 7, м. Донецьк

Фізична культура в шкільній програмі на сучасному етапі розв’язує інші завдання, ніж 20 років тому. Раніше перед учителем стояла мета — підготувати учнів до здавання норм комплексу «Готовий до праці та оборони» (ГПО) та до участі в шкільних і міських змаганнях, а сам урок найчастіше мав тренувальний характер.
На сучасному етапі пріоритети у цій справі суттєво змінилися. Провідна мета: зберегти здоров’я дитини; дати їй знання, які допоможуть його зміцнити та розвинути свої фізичні можливості. Крім цього матеріали уроків повинні враховувати вікові, статеві та індивідуальні особливості учнів. Тому стає зрозумілим, що сучасний урок фізичної культури повинен бути не тренувальним, а, в першу чергу, освітнім, отже, перед учителем виникають труднощі не тільки, як дати дітям знання, але і як перевірити знання, які вони отримали.

Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів