Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

БОНУСНИЙ НОМЕР - «Аудіювання – це цікаво»

 

 Cприйняття мови на слух – це одна з найбільш важливих складових частин процесу вивчення англійської мови, яка потребує багато практики. Перше й основне, що потрібно зробити для покращення досвіду сприйняття іноземної мови, – слухати цю мову. Адже важливо не тільки правильно висловити ту чи іншу думку, але й зрозуміти, про що говорить співрозмовник. Беручи до уваги темп мови й особливості вимови тих чи інших діалектів, зробити це інколи буває дуже важко.

Діяльність аудіювання включає усне сприймання текстового матеріалу різних типів і жанрів: від описів подій, розповідей, радіо і теленовин, лекцій, розмов до прагматичних текстів (інструкцій). У Програмі з іноземної мови, окрім згаданих, зафіксовані ще й такі типи текстів як інтерв’ю, оголошення, реклама.
Як зазначає вітчизняний мовознавець О. О. Леонтьєв, у методиці викладання іноземних мов переважає комунікативний підхід, який найбільшою мірою відображає і основні цілі навчання, і психолого-педагогічні ідеї сьогодення, які лежать в основі методичних положень.

Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів