Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

БОНУСНИЙ НОМЕР - Дорослим про дітей (вибірковий список літератури для дітей та підлітків)

 

Шановні батьки!

У рекомендаційний список «Дорослимпро дітей...» увійшли десять нових книг, написанихдля дітей і підлітків в останнє десятиліття.Десятьісторій, які ми пропонуємо для батьківського читання, розкривають перед нами світдітей зїхніми почуттями, проблемами й далеко вже недитячими переживаннями...

Ці книги можна читати всією родиною, вони дадуть гарний привіддля відвертої розмови в колі родини.Батькам потрібно дуже постаратися не спізнитися на допомогу дитині в її становленні й дорослішанні.Хочетьсясподіватися, що історії, розказанімаленькими героями, багато в чому зможутьу цьомудопомогти.

Книги представлені за порядком дорослішання героїв.Якщо героям перших книг 5–7 років, то наприкінці списку — історії про підлітків 13–14 років.Кожну розповідьсупроводжують фрази з першої й останньої частин обранихнами книг.Це своєрідна літературна гра: нам схотілося вибрати ці рядки, а яківибрали б ви, ваші діти?

Бажаємо вам доброго й корисного читання!

 

Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів