Terra inkognita. Крим

13 березня цього року в рамках роботи консалтингового центру «Перспектива» відбувся вебінар «Terra inkognita. Крим», у якому взяли участь головний редактор журналу «Історія та правознавство» Н. І. Харківська та завідувачка реставраційної майстерні Музею археології та етнографії Слобідської України ХНУ ім. В. Н. Каразіна Т. М. Крупа. Зрозуміло, що часу, щоб відповісти на всі запитання, не вистачало. Тому ми вирішили підготувати спецвипуск, присвячений історії кримськотатарсього народу, де надаємо відповіді на запитання учасників вебінару щодо етногенезу кримських татар, особливостей релігійних вірувань, а також розповімо про найбільш трагічні сторінки в історії цього народу.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 4758
 
Догори