Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Чому француженки не гладшають

Ольга Новікова

Де живуть найвродливіші у світі жінки? Правильно, в Україні.

А де живуть найстрункіші у світі жінки? Теж правильно, у Франції. А якщо поєднати нашу красу з їхньою стрункістю, то що вийде? Неправильно, тому що нічого не вийде. Кожному своє, а точніше кожній. А от щось придатне для нас запозичити варто.


Чому француженки не гладшають

Ольга Новікова

Де живуть найвродливіші у світі жінки? Правильно, в Україні.

А де живуть найстрункіші у світі жінки? Теж правильно, у Франції. А якщо поєднати нашу красу з їхньою стрункістю, то що вийде? Неправильно, тому що нічого не вийде. Кожному своє, а точніше кожній. А от щось придатне для нас запозичити варто.

Мабуть, тим, хто побував у Парижі, кидалося в очі (та не лякайтеся, ніхто на вас там не накинеться), що на вулицях багато жінок віком за сорок, які мають фігури 20річних дівчат. Вони стрункі, рухи їх пружинисті. Цікаво, як вони до цього дійшли? Повірте, що дійшли, практично ні в чому собі не відмовляючи. Опівдні їх можна побачити за столиками кафе, де вони замовляють, розмовляють та… з апетитом їдять смачні страви. І цей ритуал відбувається щодня в певному місці, в певний час. Придивімося пильніше, тобто спробуємо відкрити їх секрет, якщо він, звичайно, існує.

Обід це завжди три складові: холодна закуска, головна страва і десерт.

До цього набору зазвичай додається склянка мінеральної води чи соку, а часто також один або два келихи вина. Все закінчується кавою (не забувайте, ми ж у Парижі). Це виходить щонайменше п’ять різних смаків під час обіду. А пригадаємо, що радять дієтологи: «Смакування різнорідної їжі прискорює почуття ситості».

По-друге, прийняття їжі це для них процес; тому з’їсти обід на бігу, стоячи просто неможливо. Француженка сідає до елегантно накритого столу, найчастіше в чиємусь товаристві, резервуючи собі відповідний час на обід. Вони не поспішають, мило бесідують і тим, власне, забезпечують дуже важливий ефект. Відомо, що поки до мозку людини дійде повідомлення про втамування голоду, проходить 13 хвилин. Тільки після отримання такої інформації почуття голоду буде заблоковане (шкода, що це не відбувається ще на першій хвилині). Що ж виходить? Якщо їсти занадто швидко, то, як правило, можна з’їсти більше.

По-третє, за традицією у Франції їдять регулярно, а ми знаємо: те, що робимо регулярно, легше піддається особистому контролю. Трудніше контролювати те, що коїться несподівано і випадково. Француженка виходить з-за столу з почуттям ситості і задоволення. Але ж ми знаємо ситуацію протилежну: хто з нас не мучив себе драконськими дієтами, внаслідок чого вставав з-за столу голодний і злий. І як легко тоді спокуситися щось перекусити, а це найчастіше — висококалорійні «бомби». Ситість для француженок не означає переїдання, бо якщо після холодної закуски вона чекає на наступну страву, а потім ще й на десерт, то легко зупинитися на малих порціях, знаючи, що за хвилину подадуть наступну страву.

Француженки дуже багато знають про мистецтво харчування. Знають про роль вітамінів і мінеральних солей. Вони орієнтуються, скільки білків, вуглеводів та клітковини містять ті чи інші продукти — макарони, риба, молоко. Завдяки цьому без особливих зусиль вони складають для себе меню зі збалансованою кількістю споживчих речовин. А організм, який власне «нагодований» усім необхідним, сигналізує, що задоволений, а не голодний.

Часом французьку кухню називають кухнею масла і сметани. Правда є трошки іншою. Для приготування страв використовується обмаль жиру, а масло додають економно, рівно стільки, скільки потрібно для покращення смаку. Зазвичай то шматочок розміром з горіх, який змішується із вже приготовленими овочами. Овочі готуються нашвидкуруч, вони майже напівсирі. Не так, як ми звикли, до повної готовності і відповідної м’якості. У Франції використовуються передусім натуральні продукти, які не містять хімічних речовин. Страви, приготовлені з них, більш здорові і смачні, і відповідно, чим смачніша страва, тим скоріше зникає почуття голоду.

Стрункі француженки мають одну спільну рису вони не люблять солодощів. Не відомо тільки, чи то в них від народження, чи навчені вони так. Але факт залишається фактом: французький десерт то найчастіше фрукти або сир замість торту. Тістечка взагалі не користуються тут такою популярністю, як, наприклад, в італійській, австрійській та інших кухнях. Дієтологи зазначають правильність такої позиції — солодощі небезпечні не тільки тому, що містять багато калорій, а передусім тому, що спричиняють загрозливу ланцюгову реакцію. Організм може спалити цукор тільки за споживання субстанцій, що знаходяться у вітамінах групи В. Зменшення рівня вітаміну В автоматично визиває почуття голоду. Чим більше цукру містить продукт, тим швидше ти зголоднієш.

І остання увага. Багато хто з нас нарікає на свою фігуру і невпинно намагається боротися з надмірною вагою. Як боротися? Чи єдиною дорогою є Голгофа дієт і стомлюючих фізичних тренувань? Без раціонального харчування і відповідної кількості руху тільки невелика частина жінок, яким природа подарувала абсолютну опірність збільшенню ваги, можуть зберігати ідеальну фігуру. Всі інші повинні, на жаль, звертати на це увагу і слідкувати за собою постійно, тільки без зайвих жертв і мук. «C’еst la vie»,— як говорять французи, таке життя.

 

Відгуки читачів