Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Як приворожити гроші

Ольга Новікова

На відсутність або гостру нестачу грошей сьогодні скаржаться всі без винятку: від бізнесменів до пенсіонерів. Можна не сумніватися, що перші зможуть вирішити свої проблеми самі… А як бути тим, у кого справжня фінансова катастрофа?


Як приворожити гроші

Добре, коли у вас є гроші і те, що ви можете купити за них, але ще краще час від часу зупинятися, щоб перевірити — чи не втратили ви те, чого за гроші купити не можна.

Джордж Горас Лорімер

Звісно, що найвірніший спосіб мати гроші в хаті — заробити їх своєю працею. Але виявляється, що гроші можна не тільки заробляти, але й… привертати. І тоді вони будуть у вас водитися. Століттями людство накопичило безліч способів, як привернути гроші в дім, а кожен народ обзавівся своїми грошовими талісманами. У росіян ним став нерозмінний п’ятак, який треба було завжди носити з собою і який заборонялося витрачати, в американців — перший зароблений долар. Німці тримали в кишені або в гаманці зігнуту або просвердлену монетку. А що ж українці?

— З копійки рублі робляться.

— Копійка любить, щоб її рахували.

— Трудяща копійка годує довіку.

— Копійка копійку кличе. Копійки, гривні, рублі, долари… всі без винятку грошові знаки мають одну спільну властивість — їх ніколи не вистачає. Щоб заманити в дім дзвінкі монети і хрусткі купюри, підійде все — від народних прикмет до засобів, рекомендованих фен-шуєм. Багато років нам вселяли думку, що гроші тільки шкодять людині. «Гроші — це зло», — колись за радянських часів любив повторювати на своїх лекціях один викладач. «Побільше б цього зла», — додасть сьогодні якийсь скептик. Насправді ж відсутність грошей шкідливіша для людини, ніж солідний банківський рахунок. Власне, саме серед жебраків найбільше злих, незадоволених, заздрісних.

Якщо вас запитають: «Як ви ставитеся до грошей?» і запропонують варіанти: «Любите, не любите, ненавидите, просто байдужі» — можливо, хтось здивується, але відповідь «Люблю» звучить нечасто. Якщо не «Ненавиджу», то найчастіше — «Байдуже». А тепер подумайте, чи прийде до вас у гості людина, до якої ви байдужі? Яку ви вважаєте занудою? Рано чи пізно гість відчує це і більше до вас ніколи не завітає. Те ж саме відбувається з грошима, якщо вони у вас не затримуються.

Дістаньте всі гроші, які у вас є в домі, покладіть їх перед собою на стіл і подивіться, в якому вони стані. Деякі купюри пом’яті чи порвані, всі лежать у різних місцях. Якісь дрібні гроші провалилися в дірку кишені… Ще скільки-то на дні сумочки або портфеля… Ті, що в гаманці (якщо такий узагалі у вас є), лежать як попало. Ви показуєте, що їх не любите. Але ж вони вас теж не дуже шанують. Чи не так? Гроші не люблять, щоб до них ставилися недбало, зминали їх та пхали в гаманець. Вони люблять, коли їх акуратно розкладають — номінал до номіналу. Любіть гроші. Поважайте їх. Купіть собі гарний гаманець — гроші люблять дорогий дім. І складайте в тому домі копієчку до копієчки.

І головне в цій справі — не бути рабом грошей. До них треба ставитися легко. Чому? Треба мати впевненість, що можете їх заробити своїм інтелектом або руками.

Ніколи не шкодуйте грошей на себе. Хочеться вам раз за життя з’їсти суп з акулячих плавників — з’їжте. Тому що ці гроші все одно пропадуть. Це перевірено. Сподобалась вам красива сукня — купіть її! А у вашому гаманці звільниться місце для нових грошей. Іде оборот грошей, якого важливо не порушувати.

  

Щоб велися гроші, треба мати в гаманці «на розплід» бодай копійку.

На спадок від предків нам дісталося чимало правил, яких треба додержуватися, щоб водилися гроші. Наприклад, завжди треба брати купюри і монети лівою рукою, а віддавати правою. У неділю та понеділок у борг гроші краще не давати — їх можуть не повернути. В понеділок і самим не слід борг повертати — гроші водитися не будуть. Борги краще віддавати вранці, а не ввечері, бажано меншими купюрами, ніж брали. Ніколи не віддавайте гроші у розгорнутому вигляді, складіть купюру вдвічі і протягуйте її складеним боком. Якщо ви будете давати гроші відкритим боком, ваше багатство буде вичерпане. Коли отримаєте заробітну плату, не спішіть відразу її розподіляти. Нехай гроші у купочці переночують у вас удома, а вранці вирішуйте, що з ними робити. Гроші також не люблять, коли їх витрачають до останньої копійки. Наприклад, пішли на базар і залишилися з порожнім гаманцем. Хоча б 10 копійок повинні у вашому гаманці лежати.

Щоб не дати грошам витікати крізь пальці, народна мудрість рекомендує придбати скарбничку досить величеньку, поставити її у затишному місці. Потім треба запалити червону свічку перед скарбничкою і сказати: «Ти, грошовий талісман, призначений мною охоронцем моїх грошей! І буде так». Свічку залишити, щоб вона повністю догоріла. Далі слід покласти до скарбнички гроші — купюри, кратні п’яти. Вважається, що п’ятірки мають властивість притягувати гроші. Пізніше туди можна класти будь-які купюри, які ви найближчим часом не збираєтеся витрачати. Вважається, що гроші почнуть затримуватися, ніби звикаючи жити у вашому домі.

Досить корисно покласти під скатертину на столі декілька купюр (номінал — справа смаку). Вони символізують багатство, яке буде рости у вашій оселі, гроші в домі не переведуться, не буде крадіжок і збитків. Узагалі, для матеріального добробуту важливо, щоб у домі завжди були гроші. Недарма ж існує традиція — за переїзду на нову квартиру розкидати по кутках гроші. Не чекайте переїзду, зберіть побільше копійок і «посійте» їх у всіх кутках вашої квартири — подібне притягує подібне і гроші приходять до грошей. А ще пам’ятайте, що ввечері не слід у домі робити вологе прибирання, пилососити і підмітати — можна разом із сміттям гроші вимести; якщо розсипати на підлозі гроші з гаманця, то підбирати їх слід тільки правою рукою, інакше багато загубиться. Не можна залишати в домі кран, що капає, або неналагоджену сантехніку — гроші витечуть, як вода.

  

У сучасному світі існують також інші прикмети і традиції щодо привертання грошей у дім.

Чи знаєте в и, що для  грошей треба створити відповідний інтер’єр? Вдало підійдуть дерев’яні меблі, живі квіти та картини, де зображена природа (дерева, квіти, ліс, зелений луг). Серед кольорів слід обов’язково використати (хоча б фрагментарно) зелений та синьо-блакитний.

Відомо, що фонтан приваблює гроші. Ви скажете:

«Який фонтан у домі?» Відповідаємо: «Маленький електричний фонтанчик будь-якої форми, розміру та конструкції». Якщо такий фонтанчик вам поки що недоступний (але це лише поки що), то підійде картина або фотографія із зображенням того ж фонтану або джерела.

Ще один спосіб для запрошення достатку у ваш дім — придбати акваріум.

Але увага! Рибки потребують належного догляду — від ваших зусиль залежить прихильність пані Удачі. Крім того, вода в акваріумі завжди має бути свіжою та чистою.

Ще одним символом багатства є красула, або так зване грошове дерево. Чому саме на цьому деревці мають рости гроші — достеменно відповісти не може ніхто. Утім ця хатня квітка вважається символом фінансового добробуту чи не в усьому світі. Але й тут треба бути обережними — не варто розміщувати поряд із грошовим деревом кактуси та інші рослини з гострим листям, бо тоді ви ризикуєте потрапити в ситуацію, коли «і хочеться, і колеться». На дні вазончика, де посаджено це деревце, треба приклеїти монету, можна, навіть обклеїти копійками увесь горщик.

Знайте, що достаток приходить лише до того дому, де його чекають. Варто все-таки ставитися до грошей з повагою. Всі прикмети можуть допомогти лише тому, хто діє сам, бо лежням доведеться чекати довго. Дійте! Крім того, практика доводить, що удача не завжди приходить звідти, звідки ми її зазвичай чекаємо. Поважайте себе, любіть ближніх, і тоді пан Добробут назавжди стане добрим боровичком-охоронцем у вашій оселі.

Відгуки читачів

 • Olivia

  11 квітня 2019

  Гроші,я Вас люблю,поважаю і таке інше...Тоді чому я в постійних боргах?

 • Марія

  15 травня 2016

  Гроші

 • ольга

  07 травня 2015

  Сскажить чи можна якимось чином найти випатково гроши допустим якщо побажаэш.

 • Ірина

  01 серпня 2014

  нащод того як тримати гроші в кошельку,я переконаляся що це правда...

 • светлана

  22 травня 2013

  я в это не верю потому что если б это работоло то все были б багаты а это не возможно

 • микола

  17 лютого 2013

  миколі дуже сподобалось!cukerok