Проектна діяльність і саморозвиток особистості

Д. В. Щеглакова, учитель біології вищої категорії ЗОШ № 66, м. Одеса

У повсякденному житті всі ми постійно здійснюємо різноманітні проекти: готуємо їжу, ремонтуємо кран, клеїмо вікна, збираємось у театр. Людство має справу з проектами з давніх-давен. Шедеври Леонардо да Вінчі, будівництво єгипетських пірамід, зведення Великої китайської стіни, спорудження Одеського оперного театру — це ті проекти, що свого часу були не менш значними, ніж проект «Mанхеттен» зі створення атомної бомби або проект «Аполлон» для доставки астронавтів на Місяць. І хоча проекти людство здійснювало впродовж тисячоліть, управління проектами, як специфічна галузь менеджменту, як інноваційна технологія, є досягненням останніх десятиліть. Необхідність проектної технології очевидна. Вона пов’язана з проблемами життя. Саме тому проект цієї розробки має назву «Життя навчаємось у життя».


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 2406
 
Догори