Організація навчальної діяльності в умовах рейтингової системи оцінювання знань

Н. В. Обремська, Гранитнянська ЗОШ, Малинський р-н, Житомирська обл.

Цілі: сприяти узагальненню та розширенню знань учнів про силу тяжіння як характеристику гравітаційної взаємодії; формувати вміння описувати силу тяжіння (напрямок, точка прикладання, числове значення) та графічно зображати силу тяжіння; увести поняття ваги тіла, формули для її обчислення; навчити учнів пояснювати причини невагомості, наводити приклади стану невагомості; сформувати знання про відмінність між силою тяжіння та вагою тіла, вагою та масою; створювати умови для розвитку вміння застосовувати набуті знання до розв’язування задач із використанням формул сили тяжіння та ваги тіла; сприяти вихованню пізнавального інтересу до вивчення фізики на прикладах з історії відкриття закону всесвітнього тяжіння.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 6217
 
Догори