Залишилося не так багато часу!

Передплату можна оформити до 5 червня!

 

Оформити передплату

Кольорова вкладка - Масляна

 Масляна


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

 • Лариса Петрига

  17 лютого 2014

  Дякую за відповідь та оперативну допомогу. Вже маю доступ до архівів. Сертифікати чекаю, дякую. Приємно вражена швидкістю реакції на мої питання та детальну інструкцію. Щасти Вам!

  Адміністратор:
  Завжди раді допомогти!
  Залишайтеся з нами!

 • Лариса Петрига

  16 лютого 2014

  Я оформила передплату на рік поштою. Копію квитанції ми з колегою відправили до редакції і отримали відповідь на електронну пошту про те, що нас зареєстровано для участі у розіграші ноутбука, а сертифікат про підвищення фахового рівня ми отримаємо уже в січні. Проте, сертифікат ще не надійшов і я не знаю, що треба зробити, щоб мати доступ до попередніх видань мого фахового журналу. Можливо, сертифікат буде в електронному вигляді і його треба буде роздрукувати? Будь-ласка, дайте відповідь на мої питання. Дуже дякую.

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  Вас зареєстровано у розіграші ноутбука. Сертифікат відпрвили на початку лютого (3-4). Можливо пошта ще просто не доставила. Якщо у вас є така можливість, зверніться до вашого поштового відділенння - сертифікат надсилали звичайним листом формату А4.
  У електронному вигляді сертифікат розсилатися не буде.
  Для того щоб користуватися, відкритим вам архівом статей, введіть в меню «Вхід і доступ» електронну адресу з якої ви зареєстровані на сайті та пароль який знаєте лише ви. (Скористайтеся інструкцією http://osnova.com.ua/help/1/)/. Після того як з’явиться надпис «Доброго дня, ваше ім’я та прізвище» відкрийте журнал та на номер який вам потрібен або натисніть на сторінку «Електронний доступ» з вашої «Робочої кімнати».
  Для доступу до інших періодів та журналів надішліть, будь ласка, копії передплатних квитанцій або оформіть електронну передплату http://osnova.com.ua/help/12/.
  Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

 • тетяна прядко

  24 січня 2014

  мені оформили акційну передплату коли і в який спосіб я її буду отримувати?

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  Вам оформлена акційна передплата на електронну версію журналу "Класному керівнику" на IV квартал 2013 року.
  Просто відкрийте сторінку "Електронна передплата" з вашої робочої кімнати .
  Дякуємо за увагу до наших видань!