Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Нумо, супердівчата!

В. О. Подгайна, Вовчицький ліцей ім. В. Ф. Мицика, Полтавська обл.


Мета: сприяти формуванню ґендерних ознак особистості, виховувати повагу до жінки, розвивати уміння творчої співпраці, створювати ситуацію успіху.
 
Перебіг заходу
 
Зал святково прикрашений кульками, гілочками верболозу. Звучить весела мелодія.
 
1 -й ведучий. Доброго дня, шановні присутні! Ми раді вітати вас на святковій програмі, «Нумо, супердівчата!»! Зі святом вас, прекрасна половина людства! Хай у вашому серці завжди буяє весна! Нехай ніжне проміннячко сонця пестить і зігріває вам душу! Радощів, добра і щастя!
 
А щоб настрій став справді святковим і весняним, я запрошую на сцену юних танцюристок. Зустрічайте!
 
Виконують танець.
 
2 -й ведучий. Ну що ж, починаємо! Сьогодні змагатися будуть наші дівчатка. Вітайте прекрасних учасниць! 
 
Під веселу мелодію учасниці виходять на сцену.
 
1 -й ведучий. Дев’ять дівчаток... Усі неймовірно гарні, талановиті та сміливі, якщо вирішили позмагатися. У нас є три команди. Пропоную буквально за хвилину придумати назву. 
 
Оголошують назви команд.
 
2 -й ведучий. Звичайно, на будь-яких змаганнях є суворе журі. У нас воно також є, але, переконана, дуже поблажливе і прихильне до наших учасниць. Тому що до складу ввійшли_______!
 
Оголошуємо перші два конкурси.
 
  • Конкурси «Розминка» і «Привітання»
1 -й ведучий. Команді доведеться поділитися: одна частина буде відповідати на жартівливі запитання, а інша придумає, як можна привітати зі святом... Тільки свята будуть зовсім не такими, до яких ми звикли. Будь ласка, витягніть назву свята (Свято останньої п’ятниці місяця, День шпаргалки, День створення жуйки тощо).
 
Проведення першого і другого конкурсів.
 
2 -й ведучий. Історія святкування почалася у США — саме там у 1909 році вперше відзначався національний жіночий день, але ця традиція тривала недовго. А от у Копенгаґені в 1910 році 8 Березня було встановлено Міжнародним жіночим днем. Наступного року цей день святкували вже в Австрії, Данії, Німеччині та Швейцарії.
 
1 -й ведучий. У 1917 році Тимчасовий уряд Росії, до складу якого належала тоді й Україна, гарантував жінкам виборче право. Цей історичний день випав на 8 березня за григоріанським календарем. У 1975 році це свято було офіційно визнане ООН, тому сьогодні Міжнародний жіночий день відзначають у багатьох державах світу. Але не будемо заглиблюватися в історію, бо 8 Березня — це перш за все свято весни, квітів, усмішок!
 
Слово журі!
 
  • Конкурс «Відгадай прислів’я»
2 -й ведучий. Оголошую наступний конкурс. Кожна команда витягне по два прислів’я, які потрібно зобразити пантомімою. Якщо глядачі здогадаються, що це за прислів’я, команді зараховують 1 бал.
 
Прислів’я
  • «З миру по нитці, бідному — сорочка»
  • «Не май сто карбованців, а май сто друзів»
  • «У суперечці народжується істина»
  • «Ситий голодному не товариш»
  • «У дитини заболить пальчик, а у матері — серце»
  • «Знайшов — не скач, загубив — не плач»
 
Підбиття підсумків конкурсу.
 
1 - й ведучий
Ти не цвіт, не зоря, не сніжинка —
Це вічного Бога витвори!
Ти сильна й слабка, ти — Жінка.
Саме так — з великої літери!
 
2 -й ведучий. Поки журі радиться, трішки цікавої інформації про святкування 8 Березня у різних країнах світу. У Великобританії, наприклад, є понад 200 жіночих організацій, які в цей день проводять святкові заходи. У Польщі 8 Березня на державному рівні не відзначають, утім, у календарях дата зазначена як День жінок. У Японії жіноче свято припадає не на 8, а на 3 березня. Це — День дівчаток. Цього дня їм дарують символічних ляльок, згідно з давньою національною традицією.
 
Переконаний, що журі готове винести свій вердикт. Отже, слово журі. 
 
Підбиття підсумків.
 
  • Конкурс «Хто швидше?»
 
1 - й ведучий. Дві банки: одна порожня, інша — з водою. Учасниці по черзі набирають ложкою воду і переносять з однієї банки в іншу. У кого більше води перенесено, той і виграє. 
 
Проведення конкурсу.
 
  • Конкурс «Дружнє коло»
 
2 -й ведучий. Усі учасниці стають на одну ногу, при цьому беруться за руки. Хто довше простоїть, той і перемагає.
 
Проведення конкурсу.
 
1 -й ведучий. Я просто в захваті від д наших чарівних дівчаток. Але, на жаль, підходить до завершення наша зустріч. І ми з нетерпінням чекаємо оголошення результатів!
 
Настає урочиста хвилина нашого дійства! Саме зараз ми дізнаємося, хто ж сьогодні виборов звання «Супердівчата класу»! Отже, слово журі! Журі підбиває підсумки свята, нагороджує всіх дівчаток призами.
 
2 -й ведучий. Ми вітаємо дівчаток, бажаємо їм нових перемог! А тим, хто програв, хочемо сказати, ви — все одно кращі представниці роду людського, що носить горде ймення — Жінка! Будьте завжди гарними, розумними, ніжними, добрими, схожими на неповторні квіти, на нездійсненні мрії, на бурхливі гірські потоки і на тихі шелести трав...
 
З роси, з води — на добру сотню літ,
Людського щастя, благ людських по вінця!
Здоров’я шлем міцного, як граніт!
Щоб теплих весен сонячні промінця
Будили в серці ніжні почуття.
Щоб не торкались скронь зими пороша.
Щоб залишались ви на все життя
Такі, як є,— вродливі і хороші!
 
1 -й ведучий. Зі святом, прекрасна половина людства! Дякуємо за увагу!
Dounload PDF

Відгуки читачів