Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Осінь така мила. Заняття з логоритміки для дітей старшої ортопедичної групи

Г. Л. Діденко, учитель-дефектолог, спеціаліст вищої категорії, ДНЗ комбінованого типу № 21 «Оленка», м. Сміла, Черкаська обл.

 

Мета: продовжувати формувати у дітей правильну поставу, здійснювати профілактику плоскостопості; учити злитно читати закриті та відкриті склади; закріплювати та тренувати ослаблені м’язи організму; поліпшувати кровообіг; учити чітких координованих рухів у взаємозв’язку з мовою та музикою учити називати літери; розвивати гнучкість, спритність, навички самомасажу, а також зорову, слухову, рухову пам’ять, мовленнєве дихання, процеси мислення; активізувати знання дітей з лексичних тем («Овочі», «Фрукти», «Дерева», «Осінь»); закріпити словник ознак з теми «Осінь»; удосконалювати граматичну будову мовлення (утримання прикметників від іменників) та продовжувати вчити поєднувати слово-рух та музику, працювати над силою голосу, темпоритмічним оформленням висловлювання, інтонаційною виразністю мовлення, диханням; удосконалювати загальну і дрібну моторику; виховувати витримку, старанність, бажання бути здоровим.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів