Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

ЗМІНЮЄМО СТРАТЕГІЮ

 

У липні цього року ми припинили випуск журналу «Історія для допитливих». За два з половиною роки, поки він виходив, ми навчились робити цікавий і змістовний журнал, і щиро були переконані, що таке унікальне видання обов’язково матиме свого масового читача серед школярів.

Проте цього не сталося. І тут, можливо, ми зрозуміли головну нашу помилку: у ланцюжку редакція — журнал — школярі ми залишили поза увагою вчителя історії, якому й належить чи не найважливіша роль у стимулюванні пізнавального інтересу учнів.

Тому, закривши «Історію для допитливих», ми відкриваємо новий журнал «Історія та правознавство. Позакласна робота», який виходитиме раз на місяць на 40 сторінках з січня 2014 року.

Яким ми бачимо зміст нового журналу?

По-перше, це методика організації позакласної роботи. Цим питанням буде присвячено рубрику «Методичний щоденник». З рекомендаціями щодо вшанування і відзначення визначних подій в історії нашого народу ви зможете ознайомитись в рубриці «Актуальна тема». «Архів учителя» — тут наш читач знайде розробки різноманітних позакласних заходів, матеріали до Тижня історії (правознавства).

У рубриці «У колі однодумців. Гурткова робота» ви знайдете програми роботи історичного гуртка: розробки заходів, оригінальні дидактичні матеріали, квест-тести, кольорові вкладки з малюнками-загадками.

У рубриці «Виховуємо дослідника» ми розповідатимемо про методи роботи з обдарованими учнями, підготовку їх до участі в олімпіадах, турнірах юних істориків і правознаців, надаватимемо консультації з написання і захисту робіт у Малій академії наук.

Журнал «Історія та правознавство. Позакласна робота» створений для учителів і вони є його повноправними творцями. Чекаємо на ваші пропозиції щодо структури і змісту журналу. Тож до зустрічі, шановні друзі!


Dounload PDF

Відгуки читачів