Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Формування полікультурної компетентності учнів

Т. Ю. Попова, Донецька обл.

Відомий французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері писав: «Єдина справжня розкіш — розкіш людського спілкування». Адже не секрет, що приємно спілкуватися з людиною, яка толерантно ставиться до твоїх поглядів, уподобань, уміє підтримати діалог на теми, пов’язані з досягненнями не тільки рідної, а й світової культури.

На жаль, сьогодні таких співрозмовників зустрінеш нечасто, що свідчить про недостатній рівень сформованості загальної культури випускників школи. Тому актуальності набуває питання формування не просто культури учнів, а полікультурної компетентності як однієї з ключових життєвих компетентностей. Згідно з «Критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти», полікультурна компетентність — це не тільки оволодіння досягненнями культури, але й розуміння та повага до людей інших національностей, релігій, політичних уподобань та соціального становища.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів