Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Використання загальних прийомів евристичної діяльності на уроках стереометрії як засіб підвищення рівня навчальних досягнень учнів

 

Укладач О. О. Кислюк, м. Шепетівка

У наш час особливо актуальною є об’єктивна потреба активно розвивати інтелектуально-творчий потенціал кожної особи, нації, суспільства загалом. У реалізації цього завдання провідна роль належить освіті, навчанню. Проте практика свідчить, що процес навчання творчості ще не став нормою в освітніх закладах.

Це означає, що людинознавчому аспекту навчання не завжди відведено належне місце.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів

 • Лариса Швецова

  10 січня 2013

  Уважаемая администрация! Почему у меня не открыт доступ к журналу Матемвтика в школах Украины? Подписка оформлена редакционная на 2013 год

  Адміністратор:
  Здравствуйте!
  Вам открыт доступ к архиву статей согласно квитанций.
  Для того чтобы пользоваться, открытым вам архивом статей, введите в меню «Вход и доступ» адрес с которой вы зарегистрированы на сайте и пароль который знаете только вы. (Воспользуйтесь инструкцией http://osnova.com.ua/help/1/) После того как появится надпись «Здравствуйте, ваше имя и фамилия» откройте журнал и номер который вам нужен или нажмите на страницу «Электронный доступ» с вашей «Рабочей комнаты».
  Для доступа к другим периодам и журналов пришлите, пожалуйста, копии подписных квитанций или оформите электронную подписку http://osnova.com.ua/help/12/.
  Спасибо что остаетесь с нами!