Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

ЗНАХОДЖЕННЯ РІЗНИЦІ У ВИПАДКУ, КОЛИ ЗМЕНШУВАНЕ МІСТИТЬ КІЛЬКА НУЛІВ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ. Інтегрований урок з математики, читання та образотворчого мистецтва в 4-му класі

 

Т. О. Потьомкіна, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, Вільшанська ЗОШ І–ІІІ ст., Дергачівський р-н, Харківська обл.

Мета: ознайомити учнів із випадком віднімання багатоцифрових чисел, коли зменшуване містить кілька нулів; закріплювати вміння виконувати перевірку дій додавання і віднімання, розв’язувати задачі; ознайомити з життям і творчістю К. Білокур на основі її листів; показати вміння відчувати, з допомогою виразного читання передавати почуття автора тексту голосом, інтонацією; вчити відчувати, співпереживати, мислити; розвивати уяву, математичну мову, мислення учнів; виховувати у дітей уміння ставити мету і досягати її, а також упевненість у собі.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів