Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Чому корисно пити натуральний сік?

Уляна НЕСІНОВА

Чи дійсно фруктові соки служать альтернативою свіжим фруктам і також зберігають всі свої корисні властивості, знаходячись у банках та пакетах? Спробуймо розібратися у цьому разом і підберімо оптимальний сік для себе коханої.


Чому корисно пити натуральний сік?

Уляна НЕСІНОВА

Чи дійсно фруктові соки служать альтернативою свіжим фруктам і також зберігають всі свої корисні властивості, знаходячись у банках та пакетах? Спробуймо розібратися у цьому разом і підберімо оптимальний сік для себе коханої.

Багатьох покупців хвилює питання: чи однаковий вміст вітамінів у стакані соку та «живому фрукті»?

Безумовно, але за умови, що ви п’єте стовідсотковий натуральний сік. Візьмемо, наприклад, вітамін С. У стакані апельсинового соку його міститься від 50 до 70 міліграмів — стільки, скільки й у ста грамах їстівної частини апельсина. до речі, саме така кількість вітаміну С необхідна дорослій людині на добу. достатньо аскорбінової кислоти й у соках інших цитрусових, соках з ягід.

Крім того, фруктові соки — гарне джерело глюкози, фруктози, мінеральних речовин. У неосвітлених соках є до того ж полісахарид — пектин, він нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, знижує рівень холестерину в крові.

Проте у свіжих плодах та ягодах цінних речовин все-таки більше, адже вони містяться не тільки в їстівній частині фруктів (а саме вона йде на приготування соку), але й у нерозчинних частинах плоду, наприклад у перетинках, що «одягають» часточки апельсина, у шкурці. і навіть якщо ви щодня п’єте соки, фрукти ніхто не відміняв. Вживати їх необхідно кожному. Соки ж можна розглядати як додаткову можливість насичення організму вітамінами та мінеральними речовинами. але, на жаль, їх нам не вистачає.

Незважаючи на те що за загальним обсягом споживання соків наша країна входить до першої десятки країн світу, за статистикою, в Україні споживання його на людину на рік складає всього чотири літри! до того ж є групи населення, яким такий напій просто не по кишені. У цієї проблеми є й інший бік. Вітамінами, вуглеводами і мінеральними речовинами багаті тільки стовідсоткові натуральні соки, а таких на нашому ринку не так вже й багато. і хоча майже на кожному пакеті написано, що це натуральний продукт, це, на жаль, нічого не гарантує. Навіть якщо продавець пред’явить непідроблений сертифікат, на якому чорним по білому буде написано, що перед вами стовідсотковий сік,— і навіть тоді не можна бути упевненою в натуральності напою.

Про натуральність соку може сказати також його ціна. Наприклад, на сьогоднішній день на світовому ринку одна тонна концентрованого апельсинового соку коштує тисячу сто доларів. Приблизно 200 грамів концентрованого соку йде на приготування одного літра напою. ось і підрахуйте, скільки повинен коштувати стакан натурального соку...

На жаль, єдине, на що може сьогодні орієнтуватися покупець,— це результати незалежних споживацьких випробувань.

Якщо овочеві соки йдуть на будівництво та відновлення організму, то фруктові у першу чергу служать для очищення. Вони також забезпечують організм необхідними вуглеводами, цукром і вітамінами.

Види соків

1.  Прямого віджимання. У магазинах зараз такі не купити, хіба що свіжовіджаті у кафе. Це і є стовідсотковий натуральний сік. Якщо побачите такий напис на коробці — не вірте.

У цьому випадку соки отримують шляхом віджимання зі свіжих або свіжозаморожених фруктів, овочів, ягід і консервації за допомогою теплової обробки (пастеризації або стерилізації). Відразу обмовимося: на вітчизняному ринку вони відрекомендовані мало. термін зберігання у них нетривалий — від 20 днів до 3 місяців. Умови зберігання жорсткі: наприклад, температура зберігання повинна бути порівняно невисокою. Все це робить їх найдорожчими порівняно з іншими групами соків.

Тому більшість соків, представлених на ринку, відновлені з концентрованого соку. Чомусь ми дружно вирішили, що концентрований сік — це щось штучне, ненатуральне. Це не так.

2.  У пакетах продаються відновлені соки, тобто зроблені з концентрату соку з додаванням певної кількості води. а якою кількістю води він відновлюється — це вже на совісті виробника. але це співвідношення повинне забезпечувати всі властивості натурального соку. те, що сік прямого віджиму або відновлений, обов’язково вказується на етикетці поряд із назвою. Склад на них не пишеться.

концентрований сік отримують за давно відпрацьованою та успішно діючою на Заході технологією — шляхом видалення із соку прямого віджиму частини води, що міститься у ньому. Випаровування рідини проводиться при зниженому тиску, у вакуумі. такий режим обробки дозволяє зберегти вітаміни і загальмувати розвиток мікрофлори. отриманий  концентрований сік є густим сиропом. Цей продукт зручно зберігати, транспортувати у будь-яку точку планети і там, на місці готувати 100відсотковий натуральний сік, розбавляючи сироп водою.

До речі, вимоги до води, що використовується для приготування соків, пред’являються досить високі: вона не повинна містити жодних домішок, що можуть впливати на смакові, фізико-хімічні та мікробіологічні властивості соку. Строго кажучи, відновлений сік практично не відрізняється від соку прямого віджиму. За змістом вітамінів, мінералів, поживних та хімічних властивостей вони ідентичні. Звичайно, за умови суворого дотримання технології як при концентрації, так і при відновленні соку. Це значить, що виробники не обманюють, коли завіряють нас у 100відсотковій натуральності соку. Правда, якщо ви пробували випити сік тільки що вичавленого апельсина чи яблука, то, напевно, помітили різницю у смаку. При цьому відновлений сік може бути навіть смачніше й ароматніше за сік прямого віджиму, оскільки технологія виробництва соків дозволяє використовувати певну кількість ароматичних речовин, що містяться, наприклад, у шкірці плодів. Це додає соку більшої смакової насиченості.

3. Нектари фруктові — також пишеться на етикетці. У складі повинно бути вказано, що зміст соку складає від 25 до 50 відсотків.

З деяких плодів і ягід практично неможливо отримати 100відсотковий сік. Після їх віджиму виходить пюре або сік з надмірно терпким, солодким або кислим смаком. Це, наприклад, персики, абрикоси, сливи, вишня, банани, смородина. до речі, гіркуватий смак свіжовичавленого апельсина — теж на любителя. тому отримані з цих фруктів сік або пюре використовують для приготування нектарів. Соковий концентрат розбавляють настільки, що частка натурального соку складає, за міжнародними стандартами, 25–50 %. решта вмісту — вода, цукор, підкислювачі, наприклад лимонна кислота.

Для поліпшення смаку до нектару можуть додаватися натуральний ароматизатор, мінеральні речовини чи інші харчові добавки. Чи так вже це жахливо? Зовсім ні. Ми ж не думаємо, що борщ без додавання солі, приправ і сметани менш корисний і смачний, ніж зварені разом овочі? Виготовлення смачного ароматного нектару — творча робота виробника, спрямована на задоволення потреб споживача. інша справа, що всі добавки, включно з нектаром, повинні бути вказані на упаковці.

4. Соковмістний фруктовий або овочевий напій. до складу входять сік, вода, цукор, лимонна кислота. але вміст фруктового соку — не менше 10 %, овочевого — не менше 40 %.

Сьогодні виробники знаходять нові цікаві рішення при виготовленні соковмістних напоїв. Німецькі фірми з цього року почали пропонувати, наприклад, смачні освіжаючі напої, в яких до соку додається не звичайна вода, а мінеральна.

Соки можна вживати абсолютно різні — на ваш смак. Можна сміливо змішувати фруктові та овочеві соки, оскільки для їх переробки та засвоєння організму потрібен однаковий час, на відміну від натуральних фруктів та овочів, які дієтологи не рекомендують змішувати за один прийом. адже із засвоєнням фруктів організм справляється набагато швидше, ніж з овочами.

Кожний сік має свою цілющу спрямованість, і це треба враховувати. Стисло перерахуємо оздоровчі властивості найпоширеніших соків.

Виноградний сік успішно бореться з анемією, захворюваннями легенів, занепадом сил, жовчнокам’яною хворобою, благотворно впливає на регуляцію цукру в крові, корисний при недокрів’ї.

Яблучний сік містить елементи, що укріплюють кістки, серцево-судинну систему, і корисний при її захворюваннях; тонізує організм; добре освіжає та втамовує спрагу; підвищує опірність організму простудним, інфекційним та іншим захворюванням; корисний людям розумової праці, активізує діяльність нирок, протидіє утворенню ниркового каменя. Вважається найкориснішим для малюків.

Апельсиновий сік використовується при зниженні рівня вітаміну С в організмі, при проблемах із зором, після отриманого радіоактивного опромінювання, перешкоджає розвитку остеопорозу, сприяє збільшенню густини кісткової тканини.

Гранатовий сік володіє загальнозміцнюючою дією та підвищує імунітет, це добрий протизапальний та жарознижуючий засіб, добре втамовує спрагу, підвищує апетит, допомагає зняти розлади шлунку, благотворно впливає на його діяльність.

Картопляний сік — ворог головного болю, гастриту, печії, підвищеної кислотності.

Сік із груші — це добрий сечогінний, дезинфікуючий, протизапальний, жарознижуючий засіб, ефективно сприяє виведенню з організму солі та води, а пектинові речовини, що містяться у груші, сприяють виведенню холестерину, це цінне джерело органічного цинку, добрий помічник при отруєнні грибами.

Морквяний сік підтримує зір, очищає шкіру, благотворно впливає при захворюваннях щитовидної залози, при каменях у печінці та нирках, справляє лікувальний вплив при атеросклерозі. Морква — джерело органічного магнію, який сприяє виведенню з організму холестерину, послабленню спазмів, розширенню судин, справляє жовчогінну дію.

Сік калини застосовують при гастритах зі зниженою кислотністю, захворюваннях печінки, хронічних бронхітах.

Брусничний сік корисний при легких формах гіпертонії, застосовується для підвищення апетиту та як сечогінний засіб. Сік свіжої чорниці пили ще наші предки для підвищення гостроти зору; кращого засобу досі не існує.

Сік червоного буряка справляє омолоджуючий вплив, він — єдиний, який загальмовує зростання злоякісних пухлин. Буряк є добрим джерелом живлення для всього нашого організму, а також прекрасним органічним очисним засобом для печінки, нирок і жовчного міхура.

Суміш морквяного і бурякового соків забезпечує високий вміст фосфору та сірки, з одного боку, і калію та інших лужних елементів — з іншого. Все це, разом з високим змістом вітаміну а, є кращим природним будівником кров’яних клітин, особливо червоних кров’яних кульок.

капустяний сік є протиалергійним. Він добре нейтралізує можливі діатезні реакції апельсинового і мандаринового соків. до речі, якщо зранку на голодний шлунок ви даватимете дитині одну столову ложку соку капусти — будь-яка форма діатезу зникне.

Сік чорноплідної горобини застосовується при початкових стадіях гіпертонічної хвороби і цукровому діабеті.

Журавлинний сік — жарознижуючий, справляється з проблемами сечового міхура. Його слід віджимати з ошпарених ягід, оскільки сирі плоди дають дуже мало рідини.

Лимонний сік виводить з тканин токсини, забезпечує працездатність, чудово очищає печінку.

Огірковий сік сприяє поліпшенню зростання волосся у поєднанні з морквяним соком, благотворно впливає на організм при ревматичних захворюваннях, допомагає при поганому стані зубів та ясен.

Сік з обліпихи використовується при лікуванні подагри, ревматизму, цинги, пухлин, хвороб травного тракту, при порушенні обмінних процесів, при гіповітамінозі та деяких шкірних захворюваннях.

Томатний сік багатий натрієм, кальцієм, калієм та магнієм. органічні кислоти, що містяться у ньому, беруть активну участь в обмінних процесах в організмі. Як живильний продукт він корисний всім, але особливо людям, які страждають на захворювання серцево-судинної системи і порушення обміну речовин. рекомендується при гіпертонічній хворобі. Пригнічує процеси гниття у кишечнику, активізує обмін речовин.

Вибір соків, варіанти їх змішування нескінченно різноманітні. Смачний зелений коктейль виходить з помідора, огірка та однієї часточки часнику. Можна цей коктейль навіть посипати кропом. Багатьом подобається поєднання журавлини, лимона та яблука.

Коктейль з буряка, моркви та апельсина тонізує діяльність нирок. Чудово поєднуються яблуко, морква, огірок.

Отже, сміливо експериментуйте і будьте здорові!

 

Відгуки читачів

  • Паша

    06 лютого 2015

    Стаття для мене виявилася корисною. Дякую!

  • Анатолій

    10 серпня 2013

    Дуже дякую за статтю!!! Все зрозуміло і цікаво написано. Виникло 2 питання: а) що означає "(не)освітлений сік", б) "сік гранатвий неосвітлений відновлений пастеризований" у скляній пляшці, на дні якої осад темно-червоного кольору - чи це нормально? не прострочений за датою.