Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

13 думок про нашу зовнішність

Валентина МЄДВЄДЄВА

Доглянутого та красивого вигляду можна досягнути тільки використовуючи дорогу косметику

Думка неправильна! Доглянутий вигляд не є результатом дії дорогих препаратів, а є результатом роботи над собою. Треба набути навичок обов’язкових, щоденних косметичних процедур та довести їх до автоматизму. Косметичні препарати добираються індивідуально, тому на допомогу нам може прийти так звана домашня косметика (фітокосметика).


13 думок про нашу зовнішність

Валентина МЄДВЄДЄВА

Доглянутого та красивого вигляду можна досягнути тільки використовуючи дорогу косметику

Думка неправильна! Доглянутий вигляд не є результатом дії дорогих препаратів, а є результатом роботи над собою. Треба набути навичок обов’язкових, щоденних косметичних процедур та довести їх до автоматизму. Косметичні препарати добираються індивідуально, тому на допомогу нам може прийти так звана домашня косметика (фітокосметика).

Мило сушить шкіру

Думка справедлива! Будь-яке мило є для шкіри дратуючим фактором. Використання мила, навіть найм’якішого (гліцеринового, дитячого, крем-мила), може призвести до пересихання та навіть до роздратування шкіри. Тому людям з підвищеною чутливістю шкіри, із сухою шкірою, шкірою з віковими змінами слід відмовитись від цього способу очищення.

Жирна шкіра не потребує додаткового зволоження

Твердження неправильне! Жирна шкіра — наслідок підвищеного виділення сальних залоз, та не можна стверджувати, що вона достатньо зволожена. Доглядати за таким типом шкіри слід за допомогою легко зволожуючого крему.

Гімнастика обличчя попереджає утворення зморшок

Частково неправильна думка! Єдиний спосіб запобігання природному процесу появи зморшок чи його уповільнення засновується на збереженні шкіри від можливого пересихання та догляді за нею відповідними препаратами. Зате так звані мімічні зморшки можливо трохи скорегувати за допомогою гімнастики. Гімнастика для обличчя приводить до руху м’язи обличчя, виключає подальше поглиблення зморшок завдяки багатократному повторенню вправ.

Сонце небезпечне для шкіри

Це справедливо! Засмага — це опік шкіри. Та хоч дія сонця на організм благотворна, однак воно спричиняє появу ранніх зморшок, обвітрення шкіри, різні дрібні патології у пігментації та навіть деякі форми пухлин. Тому після 25 років необхідно берегти шкіру обличчя та рук від дії сонячних промінів за допомогою спеціальних кремів.

Засмага — це модно, а значить красиво

Колір засмаглої шкіри, дійсно, актуальний. Американські соціологи визначили, що шкіра кольору засмаги виглядає більш молодо. Хоч багатьом жінкам, які переступили визначену вікову межу, засмага, чесно кажучи, не дуже личить. І взагалі, засмагу краще отримувати в легкому режимі солярію. Майже того самого ефекту можна досягти за допомогою автозасмаги. А найбезпечніший спосіб — прозора бронзова пудра.

Вітамін А прискорює процес засмаги

Це неправда! Вітамін А, також, як і всі інші, не має здатності викликати прискорення засмаги. Але каротин, що є його складовою, в невеличкій кількості фарбує деякі типи шкіри в жовтуватий колір. Із засмагою це не має ні якого зв’язку.

Не можна видаляти родимі плями, бородавки та родимки

Думка неправильна! Численні родимі плями та родимки є дрібною пігментаційною дегенерацією. Якщо вони знаходяться на ділянках, де можуть підлягати механічному натиранню, чи змінюють об’єм та колір, обов’язково йдемо до лікаря та видаляємо їх. Такі родимки не будуть дегенерувати, так як зовсім перестануть існувати.

Чим менше косметики, тим краща шкіра

Це неправильна думка. Дослідження показали, що використання макіяжу ніяк не відображується на шкірі. Чудова шкіра — це насамперед природна спадковість, а також відображення стану вашого здоров’я (крім того, не забувайте про вік). Правильно доглянута шкіра не боїться косметики.

Основа, чи косметичний грунт, не дає шкірі вільного дихання

Чи шкідливий макіяж для шкіри?

Твердження неправильне! Здорова шкіра гарно переносить рідку основу під пудру (або крем-пудру) та ін.

Однак деякі емульсії та креми містять жирні речовини. Увечері вони повинні бути детально видалені.

Застосовувати пудру не обов’язково

Це неправильно! Дуже часто ми недооцінюємо зберігаючої ролі макіяжу, який попереджає наслідки впливу сильних сонячних промінів та холодного повітря. Пудра зберігає шкіру, в особливості чутливу, суху, від подразнення, пересихання, обмороження та від розширення кровоносних судин на обличчі. Жирну шкіру пудра вберігає від зневоднення, від надмірного самовідлущування, яке провокує розмноження хвороботворних бактерій, та від зайвого блиску.

Чи шкідливий макіяж для шкіри?

Про це можна говорити тільки в тому випадку, коли шкіра не здорова, тобто потребує лікування.

Косметичні засоби шкідливі, якщо вони поганої якості або не свіжі. Але й гарної якості косметика може не підходити, якщо вона має протиалергенні показники. Алергія на косметику у більшості випадків має прояв у вигляді припухлості повік, кон’юнктивіту, свербіння, висипу на шкірі чи подразнення на губах. Це явище не принижує якості косметики, так як має індивідуальний характер. Для початку потрібно з’ясувати, яке коріння має ваша алергічна реакція, та припинити користуватися даним косметичним засобом. Та за деякий час замінити косметичні засоби.

Використання декоративної косметики — привілей тільки молодої жінки

Думка, насамперед, дуже не правильна! Підкреслити красу може молоденька дівчина, молода жінка, жінка середніх літ, а також бабуся та прабабуся. Проблема тільки в тому, яким чином. Молоді дівчата повинні бути дуже обережні з інтенсивним макіяжем, в особливості це стосується тональних кремів та пудр. По-перше, треба підкреслити очі, тобто їх розмір і колір, та вії. Важливі згин брів та трохи губи. Молода жінка може дозволити собі більш сміливий макіяж, але треба враховувати час і випадок, характер роботи, одежу.

Жінкам старшого віку потрібна більш контрастна косметика, для того щоб приховати можливу пігментацію, а також надати обличчю свіжості. Макіяж в похилому віці повинен бути дуже скромним. Але не треба розуміти під цим, що використовуватися мають лише два-три види косметики. Зовсім навпаки: виконання стриманого, відповідного віку, підібраного макіяжу — це більш вагома операція, ніж сміливе розфарбовування обличчя.

Відгуки читачів