Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

ДИДАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У 1–4-х КЛАСАХ

І. М. Постова, спеціаліст вищої категорії, НВК: СЗШ І–ІІІ ст.— гімназія № 2, м. Вінниця

Досвід переконує: розуміти, відчувати і любити рідну мову здатні всі діти. Тому завдання вчителя полягає в тому, щоб засобами рідного слова розвинути мовлення учнів, використовуючи різні методики, вправи.

Кожній людині, щоб навчитися добре виконувати щось, доводиться робити перші кроки. А перші кроки — найважчі не лише для дітей, а й для дорослих. Щоразу потрібні терпіння, розуміння за- вдань і тренування для опанування будь-якої навички. А для цього на уроках мови потрібно вчитися фантазувати і, головне, бажати викласти свої думки творчо. Уроки рідної мови повинні відбуватися цікаво і невимушено, у вигляді захоплюючої гри, де діти постійно перебуватимуть у творчому пошуку. Тоді уроки рідної мови принесуть їм багато радості та задоволення, навчать самостійно мислити, відчувати красу довкілля. Саме цьому сприяють граматичні завдання.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів