Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Природа — це казка, яку треба читати серцем. Вивчення частин слова на основі мовного матеріалу про квіти і рослини

Л. Іванова, Миколаївська обл.

 

Головна функція рідної мови полягає в тому, що вона є засобом спілкування, пізнання накопичених людством культурних цінностей, а також засобом самовираження особистості. Завдяки їй діти одержують знання про довкілля, входять у людський колектив, прилучаються до національної і світової культури. Рідна мова формує почуття прекрасного, робить естетичне почуття тоншим, чутливішим.

 

 

Одне з важливих завдань словесника — навчити школярів відкривати для себе прекрасне в людині, мистецтві, природі. Уміння бачити і відчувати прекрасне зробить життя юного громадянина багатшим і осмисленішим.

 

 

Велике значення в навчально-виховному процесі на уроках рідної мови мають мовленнєві взірці, тобто система текстів і усних висловлювань, зміст яких концентровано представляє національну культуру українського народу, світову культуру. З цією метою у програмі виділяється як самостійна культурологічна змістова лінія. Перелік культурологічних тем орієнтує нас, учителів, на добір відповідних текстів, що знайомлять з історією, звичаями і традиціями, мистецькими скарбами, духовною культурою, кращими синами і дочками рідного народу, із загальнолюдськими моральними нормами і становлять певну цілісність, систему.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів