Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Національні і родинні цінності на уроках літератури

 

 

 

О. О. Амеліна, Дніпропетровська обл.

Утвердження й становлення незалежної держави, демократизації і гуманізації суспільства, зміна економічної формації вимагають зміни змісту української національної освіти. Науково обґрунтовується сучасна технологія щодо впровадження українського національного виховного ідеалу у концепції «Школа-родина».

 

 

Включившись в обласний експеримент з вирішення проблеми «Становлення школи-родини в умовах формування української державності» за темою «Створення системи особистісно зорієнтованого навчання і виховання засобами українознавчих родинних цінностей», я як учитель української мови і літератури в 2004 році обрала для себе педагогічну проблему «Шляхи формування українознавчих родинних цінностей на уроках літератури в школі-родині».

 

 

Філософія родинності, родинна педагогіка прийшли в сучасну школу не випадково. Історична доля нашого народу склалася так, що перелом в XX–XXI століть збігся з переломним етапом життя української родини.

 

 

Тоталітарний режим вчинив злочинний замах на українську родину і нашу національну батьківську педагогіку. Безкінечні репресії, геноцид, насаджування фальшивої ідеології призвели українську сім’ю не тільки до матеріального занепаду, але й спустошили її духовно, позбавляючи національної самобутності.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів