Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Борис Олійник – людина, поет, академік

Я. Ю. Голобородько, м. Херсон

 

Якщо поет й академік стає культовою постаттю, це свідчить про непересічний рівень суспільства й сформовані соціумні цінності. Якщо академік і поет тривалий час виступає у культовій іпостасі, це є свідченням неабиякої ваги й талановитості цієї особистості. Якщо ім’я митця-академіка у широкій соціумній та національній свідомості пов’язується з ореолом культовості, то це переконує у надзвичайному майбутті таких соціуму й нації.

 

 

Усі щойно виділені якості — визнаність, популярність, культовість — уже досить давно супроводжують творчу діяльність й імідж Бориса Олійника — поета, академіка, критика, журналіста, публіциста, есеїста, громадського діяча, політолога й політика, який увійшов у духовний простір України на межі 50–60-х років XX століття й уже досить давно, з помежів’я 70–80-х років, для багатьох представників інтелектуально-творчої еліти є цілком знаковою постаттю.

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів