Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Дослідницька діяльність учнів на уроках мови і літератури

С. А. Садова, м. Кривий Ріг

 

Досвід вчителя української мови та літератури С. А. Садової є результатом роботи в умовах особистісно орієнтованого навчання. У поданих матеріалах досвіду подано зразки розроблених вправ і завдань дослідницького характеру, спрямованих як на формування дослідницького вміння в цілому, так і його окремих компонентів, що можуть бути використані на уроках української мови на етапі узагальнення і систематизації знань з розділу «Синтаксис складного речення». Запропоновані матеріали досвіду формують риси творчої діяльності учнів, організовують засвоєння знань на креативному рівні, тобто вчать застосовувати набуті знання для розв’язання проблемних ситуацій і в результаті здобувати нові знання, а також забезпечують оволодіння методами наукового пізнання у процесі навчання.

 

 

 

 

Система вправ для проведення самостійного повноцінного дослідження

 

 

 

 

Мета завдань — формувати вміння бачити і встановлювати зв’язки між власними інтелектуальними діями, а також між мовними явищами.

 

 

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів