Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Стилі, типи і жанри мовлення. Урок в 11 класі

В. В. Лисяк, м. Макіївка

 

Вступне слово

 

 

Вчитель учить і виховує майбутніх громадян України, тих, кому судитиметься жити, творити й реалізовувати свої мрії в майбутньому, тих, хто зміцнить нашу квітучу незалежну державу. Така історично відповідальна мета учительства зобов’язує всебічно сприяти розвитку освіти в Україні, пошуку нових, більш ефективних методів навчання, бо саме зараз звертається увага до виховання такої особистості, яка зможе самоствердитися, самореалізуватися в нових умовах життя, усвідомити свою сутність, визначити й накреслити орієнтири власного майбутнього. Тому перед учителем стоїть завдання не просто дати суму знань, а сформувати у дітей своє бачення життя, навчити висловлювати свої думки, почуття, аналізувати побачене й почуте, а як підсумок — зуміти посісте певне місце в житті.

 

 

Шукаючи шляхи нового підходу до методики проведення уроків української мови та літератури, бажаючи пробудити інтерес у дітей до навчального матеріалу, я зацікавилася інтерактивними технологіями навчання, які передбачають формування гнучкого мислення, виховання творчої особистості, підготовку до рішення складних проблем у різних сферах діяльності.

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів