Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Місто: час і простір сучасного поета

В. Терещенко, м. Харків

 

У сучасній українській літературі є універсальний герой, який живе у власних рефлексіях, власних пошуках і власних почуттях. Цей герой – Місто. Яким бачиться воно актуальним українським поетам, Ви дізнаєтесь із цікавої статті молодого літературознавця Василя Терещенка з Харкова.

 

 

Сучасна українська поезія, зокрема, маємо на увазі поезію 90-х років століття, яке щойно пішло в історію, явище унікальне з багатьох позицій. Її не можна охарактеризувати якимись однозначними твердженнями. Вона розвивалася і продовжує творити себе як багатовекторне письмо, де сходяться і протистоять, допов-нюють і взаємовиключають одна одну найрізноманітніші й у стильовому, й в ідейно-тематичному, й у ставленні до мовного матеріалу тенденції. На цьому, зокрема, наголошують А. Бондар та К. Ботанова, стверджуючи: «Немає жодної загальної ідеологічної, стилістичної, тематичної, навіть світоглядної позиції, яка б об’єднувала молодих авторів».

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів