Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Рідна мова — спраглому криниця

М. С. Візінська, Івано-Франківська обл.

 

Театралізоване дійство до Дня рідної мови (21 лютого) за оповіданням Миколи Магери «Хоробрі з Найхоробріших» та віршами українських поетів.

 

 

Мета заходу: виховувати любов та пошану до материнської мови, України, художнього слова; спонукати вихованців до роздумів про долю рідного краю та його славних синів, про свою приналежність до українського роду.

 

 

Планування сцени

 

 

У правій частині — горбок (священна Гора), на ньому росте чудо-дерево Мова, тут живе волелюбний народ. Ліва частина сцени — «чужинська»: трон царя Нелюда, поруч у глибині — темниця для в’язнів-патріотів (картонні декорації), в одній із картин — декорації темного лісу з його страшними мешканцями.

 

 

Над сценою справа — плакат-календар «Тернистий шлях української мови», портрети видатних українців, державні символи України. Зліва — національні символи: рушник, хлібина, кетяг калини, колоски пшениці, пучки м’яти, барвінку. Уверху над сценою напис:

 

 

Рідна мово, будь не тільки святом,

 

 

А насущним хлібом на щодень.

 

 

Б. Демків

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів